فلشلایت
نوع خصوصی
صنعت اسباب‌بازی جنسی
بنا نهاده ۱۹۹۵
بنیانگذاران استیو شابین
دفتر مرکزی آستین، تگزاس، ایالات متحده آمریکا
محدودهٔ فعالیت آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا و انگلیس
محصولات فِلِشلایت، فِلِشلایت دختران، فِلِشجَک و فِلِشجَک پسران
مادر اینتراکتیو لایف فرمز
وب‌گاه

فِلِشلایت، (به انگلیسی: Fleshlight) یک برند تولیدکننده کس مصنوعی و اسباب‌بازی جنسی برای بازکردن کون است. لازم به یادآوری است که در زبان انگلیسی، واژه flashlight (فِلَشلایت) به معنای چراغ‌قوه است و واژه fleshlight (فِلِشلایت) از آن‌جا که این محصول شبیه به چراغ‌قوه است، برای آن برگزیده شده است. همچنین flesh (فِلِش) به معنی گوشت است.

کاربرد

فلشلایت یک ابزار برای خودارضایی مردان است که می‌توان با قرار دادن کیر در محفظه آن و جلو و عقب کردن آن روی کیر، اقدام به جلق زدن کرد. این ابزار برای مردان دگرجنس‌خواه مناسب است.

تاریخچه

فِلِشلایت توسط استیو شابین طراحی و ساخته شد. وی توانست در ۱۹۹۸ این دستگاه را به عنوان «ابزاری برای گردآوری منی» ثبت اختراع کند. این دستگاه توسط شرکت اینتراکتیو لایف فرمز به بازار عرضه می‌شود. فلشلایت با محفظه درونی به شکل‌های کس، کون، یا دهان و در رنگ‌های پوست گوناگون (سفید، سیاه، سبزه، گندمی و...) و در مدل‌هایی همچون شیشه‌ای و با بوهای گوناگون در دسترس است.

در سال ۲۰۱۱، شرکت تولیدکننده فلشلایت یک بسته کامل از محصولات خود را برای اعضای یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا که در کشتن اسامه بن لادن شرکت داشتند، فرستاد.

ابزارهای مشابه

فِلِشلایت دختران ابزار خودارضایی زنانه‌ایست که بیش‌تر در فیلم‌های پورن کاربرد دارد. دستگاهی به نام فِلِشجَک نیز برای مردان هم‌جنس‌گرا ساخته شده است. فِلِشکجَک پسران دارای یک کیر مصنوعی است که بیش‌تر برای بازیگران مرد پورن هم‌جنس‌گرا مناسب است.