جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸
Чемпионат мира по футболу ۲۰۱۸
(Chempionat mira po futbolu 2018)
FIFA World Cup 2018 official Logo.png
جزئیات تورنمنت
کشور میزبان  روسیه
تاریخ برگزاری ۱۴ ژوئن - ‍۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ (۳۲ روز)
تعداد تیم‌ها ۳۲ (از ۵ یا ۶ کنفدراسیون‌)
تعداد ورزشگاه‌ها ۱۲ ورزشگاه (در ۱۱ شهر)

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ بیست و یکمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در کشور روسیه برگزار می‌شود. این اولین جام جهانی در تاریخ است که پس از آنکه حق امتیاز این مسابقات در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۰ به این کشور اهدا شد در اروپای شرقی برگزار می‌گردد.

مسابقات نهایی شامل ۳۲ تیم است که ۳۱ تیم آن از طریق مسابقات مقدماتی انتخاب می‌شوند و یک تیم نیز به عنوان میزبان به صورت خودکار مشخص می‌شود. مجموع بازی‌های این تورنمنت ۶۴ مسابقه می‌باشد که در ۱۲ ورزشگاه و ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. دیدار فینال این تورنمنت نیز در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد.

قهرمان این دوره از جام جهانی به جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۲۱ صعود خواهد کرد.

مراسم معرفی میزبان

در مراسمی که در ۲ دسامبر ۲۰۱۰ برای معرفی میزبانان جام جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ در شهر زوریخ برگزار شد، سپ بلاتر، رئیس سابق فیفا روسیه را به عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ معرفی کرد. دیگر رقبای روسیه، انگلستان، اسپانیا / پرتغال و همچنین هلند/بلژیک بودند. ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه نقش فعالی در انتخاب شدن روسیه داشت. پیش از این حمایت‌های او در انتخاب شهر سوچی برای برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۴ نیز بسیار حیاتی بود. نزدیکترین رقیب روسیه، انگلستان بود که در دور اول رأی‌گیری حذف شد. یکی از دو رای مخالف را عضو انگلیسی هیئت اجرایی ارائه داده بود. در پی اعلام این دور از بازی‌ها به روسیه، سایر نامزدها دست به بیان اعتراضاتی زدند و این انتخاب را ناشی از دیدگاهی سیاسی به میزبان برگزیده دانستند.

مرحله مقدماتی

تیم‌های راه‌یافته

تیم نحوه صعود تاریخ صعود حضورهای پیشین در رقابت ها بهترین حضور
پیشین
 روسیه میزبان ۲ دسامبر ۲۰۱۰ ۱۰ (۱۹۵۸، ۱۹۶۲، ۱۹۶۶، ۱۹۷۰، ۱۹۸۲، ۱۹۸۶، ۱۹۹۰، ۱۹۹۴، ۲۰۰۲، ۲۰۱۴) مقام چهارم (۱۹۶۶)
 برزیل جزو چهار تیم برتر کونمبول ۲۸ مارس ۲۰۱۷ ۲۰ (۱۹۳۰، ۱۹۳۴، ۱۹۳۸، ۱۹۵۰, ۱۹۵۴، ۱۹۵۸، ۱۹۶۲، ۱۹۶۶، ۱۹۷۰، ۱۹۷۴، ۱۹۷۸، ۱۹۸۲، ۱۹۸۶، ۱۹۹۰، ۱۹۹۴، ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۰۶، ۲۰۱۰، ۲۰۱۴) قهرمان (۱۹۵۸، ۱۹۶۲، ۱۹۷۰، ۱۹۹۴، ۲۰۰۲)
 ایران تیم اول گروه A مرحله سوم ای‌اف‌سی ۱۲ ژوئن ۲۰۱۷ ۴ (۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴) مرحله گروهی (۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴)
پررنگ نمایانگر قهرمانی در آن دوره و مورب نمایانگر میزبانی در آن دوره می‌باشد.
از ۱۹۵۸ تا۱۹۹۰، تیم ملی فوتبال روسیه با عنوان تیم ملی فوتبال شوروی به رقابت می‌پرداخت.

ورزشگاه‌ها

شهرهای کالینینگراد، قازان، کراسنودار، مسکو، نیژنی نووگورود، روستوف-نا-دونو، سن پترزبورگ، سامارا، سارانسک، سوچی، ولگوگراد، یاروسلاول در روسیه میزبان جام جهانی خواهند بود.

مسکو مسکو سن پترزبورگ کالینینگراد
ورزشگاه لوژنیکی ورزشگاه اوتکریتیه آرنا ورزشگاه کرستوفسکی ورزشگاه کالینینگراد
ظرفیت: ۸۱٬۰۰۰
(بازسازی)
ظرفیت: ۴۴٬۹۲۹
(ورزشگاه جدید)
ظرفیت: ۶۶٬۸۸۱
(ورزشگاه جدید)
ظرفیت: ۳۵٬۰۰۰
(ورزشگاه جدید)
Moscow — Luzhniki Stadium.jpg Spartak stadium (Otkrytiye Arena), 23 August 2014.JPG RUS-2016-Aerial-SPB-Krestovsky Stadium 01.jpg Kaliningrad 05-2017 img71 new stadium.jpg
قازان نیژنی نووگورود
ورزشگاه کازان آرنا ورزشگاه نیژنی نووگورود
ظرفیت: ۴۵٬۱۰۵
(ورزشگاه جدید)
ظرفیت: ۴۴٬۸۹۹
(ورزشگاه جدید)
RubinKazanNewStadium.png NN Strelka Stadium construction 08-2016.jpg
سامارا ولگوگراد
ورزشگاه سامارا
(ورزشگاه جدید)
ورزشگاه مرکزی
(بازسازی یا جایگزینی)
ظرفیت: ۴۴٬۹۱۸ ظرفیت: ۴۵٬۰۱۵
Самара Арена Апрель2.png Construction of Volgograd Arena outside.jpg
سارانسک روستوف-نا-دونو سوچی یکاترینبورگ
ورزشگاه موردوویا آرنا
(ورزشگاه جدید)
ورزشگاه روستوف آرنا
(ورزشگاه جدید)
ورزشگاه المپیک فیشت
(ورزشگاه جدید)
ورزشگاه مرکزی
(بازسازی)
ظرفیت: ۴۵٬۰۱۵ ظرفیت: ۴۳٬۷۰۲ ظرفیت: ۴۷٬۶۵۹ ظرفیت: ۳۵٬۰۰۰
Mordovia-Arena stadium(building).jpg RND-Rostov Arena-09.2016.JPG Sochi Olympic Park Fisht Olympic Stadium P5020324 2200.jpg EstadioCentral2017-01-26.jpg

مرحلهٔ گروهی

گروه A

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱  روسیه (م) ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ A2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ A3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ A4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۴)
روسیه  مسابقهٔ ۱ A2
۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۵)
A3 مسابقهٔ ۲ A4
ورزشگاه مرکزی، یکاترینبورگ

۱۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۹)
روسیه  مسابقهٔ ۱۷ A3
۲۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۰)
A4 مسابقهٔ ۱۸ A2

۲۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۵)
A4 مسابقهٔ ۳۳  روسیه
ورزشگاه کاسماس آرنا، سامارا
۲۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۵)
A2 مسابقهٔ ۳۴ A3
ورزشگاه ولگوگراد، ولگوگراد

گروه B

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱ B1 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ B2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ B3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ B4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۵)
B1 مسابقهٔ ۳ B2
۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۵)
B3 مسابقهٔ ۴ B4

۲۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۰)
B1 مسابقهٔ ۱۹ B3
۲۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۰)
B4 مسابقهٔ ۲۰ B2

۲۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۵)
B4 مسابقهٔ ۳۵ B1
ورزشگاه موردوویا، سارانسک
۲۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۵)
B2 مسابقهٔ ۳۶ B3
ورزشگاه مرکزی، یکاترینبورگ

گروه C

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱ C1 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ C2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ C3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ C4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۶)
C1 مسابقهٔ ۵ C2
۱۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۶)
C3 مسابقهٔ ۶ C4
ورزشگاه موردوویا، سارانسک

۲۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۱)
C1 مسابقهٔ ۲۱ C3
ورزشگاه کالینینگرد، کالینینگراد
۲۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۱)
C4 مسابقهٔ ۲۲ C2
ورزشگاه کاسماس آرنا، سامارا

۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۶)
C4 مسابقهٔ ۳۷ C1
۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۶)
C2 مسابقهٔ ۳۸ C3

گروه D

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱ D1 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ D2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ D3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ D4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۶)
D1 مسابقهٔ ۷ D2
۱۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۶)
D3 مسابقهٔ ۸ D4
ورزشگاه کالینینگرد، کالینینگراد

۲۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۱)
D1 مسابقهٔ ۲۳ D3
۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۲)
D4 مسابقهٔ ۲۴ D2
ورزشگاه ولگوگراد، ولگوگراد

۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۶)
D4 مسابقهٔ ۳۹ D1
۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۶)
D2 مسابقهٔ ۴۰ D3

گروه E

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱ E1 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ E2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ E3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ E4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۷ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۷)
E1 مسابقهٔ ۹ E2
۱۷ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۷)
E3 مسابقهٔ ۱۰ E4
ورزشگاه کاسماس آرنا، سامارا

۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۲)
E1 مسابقهٔ ۲۵ E3
۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۲)
E4 مسابقهٔ ۲۶ E2
ورزشگاه مرکزی، یکاترینبورگ

۲۷ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۷)
E4 مسابقهٔ ۴۱ E1
۲۷ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۷)
E2 مسابقهٔ ۴۲ E3

گروه F

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱ F1 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ F2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ F3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ F4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۷ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۷)
F1 مسابقهٔ ۱۱ F2
۱۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۸)
F3 مسابقهٔ ۱۲ F4

۲۳ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۳)
F1 مسابقهٔ ۲۷ F3
۲۳ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۳)
F4 مسابقهٔ ۲۸ F2

۲۷ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۷)
F4 مسابقهٔ ۴۳ F1
۲۷ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۷)
F2 مسابقهٔ ۴۴ F3
ورزشگاه کالینینگرد، کالینینگراد

گروه G

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱ G1 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ G2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ G3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ G4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۸)
G1 مسابقهٔ ۱۳ G2
۱۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۸)
G3 مسابقهٔ ۱۴ G4
ورزشگاه ولگوگراد، ولگوگراد

۲۳ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۳)
G1 مسابقهٔ ۲۹ G3
۲۴ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۴)
G4 مسابقهٔ ۳۰ G2

۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۸)
G4 مسابقهٔ ۴۵ G1
ورزشگاه مرکزی، یکاترینبورگ
۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۸)
G2 مسابقهٔ ۴۶ G3
ورزشگاه موردوویا، سارانسک

گروه H

رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گ. ز. گ. خ. ت. گ. امتیاز صلاحیت
۱ H1 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ صعود به مرحلهٔ حذفی
۲ H2 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ H3 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ H4 ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۹)
H1 مسابقهٔ ۱۵ H2
۱۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۱۹)
H3 مسابقهٔ ۱۶ H4
ورزشگاه موردوویا، سارانسک

۲۴ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۴)
H1 مسابقهٔ ۳۱ H3
۲۴ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۴)
H4 مسابقهٔ ۳۲ H2
ورزشگاه کالینینگرد، کالینینگراد

۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۸)
H4 مسابقهٔ ۴۷ H1
ورزشگاه ولگوگراد، ولگوگراد
۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۲۸)
H2 مسابقهٔ ۴۸ H3
ورزشگاه کاسماس آرنا، سامارا

مرحلهٔ حذفی

مرحلهٔ حذفی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ مرحله دوم و نهایی مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ است که بعد از مرحلهٔ گروهی و راهیابی ۱۶ تیم به مرحله یک هشتم نهایی ادامه می‌یابد.

در این مرحله اگر بازی‌ها در ۹۰ دقیقه معمول مساوی شد بازی به وقت اضافه کشیده می‌شود که در دو نیمه ۱۵ دقیقه‌ای بازی برگزار می‌شود و اگر در وقت اضافه هم نتیجه مساوی شد برنده در ضربات پنالتی مشخص می‌شود.

یک هشتم نهایی یک چهارم نهایی نیمه نهایی فینال
                           
۳۰ ژوئن – سوچی            
 تیم اول گروه A  
۶ ژوئیه – نیژنی نووگورود
 تیم دوم گروه B    
 برنده مسابقه ۴۹  
۳۰ ژوئن – کازان
   برنده مسابقه ۵۰    
 تیم اول گروه C  
۱۰ ژوئیه – سن پترزبورگ
 تیم دوم گروه D    
 برنده مسابقه ۵۷  
۱ ژوئیه – سامارا
   برنده مسابقه ۵۸    
 تیم اول گروه E  
۶ ژوئیه – کازان
 تیم دوم گروه F    
 برنده مسابقه ۵۱  
۱ ژوئیه – روستوف-نا-دونو
   برنده مسابقه ۵۲    
 تیم اول گروه G  
۱۴ ژوئیه – مسکو (لوژنیکی)
 تیم دوم گروه H    
 برنده مسابقه ۶۱  
۲ ژوئیه – مسکو (لوژنیکی)
   برنده مسابقه ۶۲  
 تیم اول گروه B  
۷ ژوئیه – سوچی
 تیم دوم گروه A    
 برنده مسابقه ۵۳  
۲ ژوئیه – نیژنی نووگورود
   برنده مسابقه ۵۴    
 تیم اول گروه D  
۱۱ ژوئیه – مسکو (لوژنیکی)
 تیم دوم گروه C    
 برنده مسابقه ۵۹  
۳ ژوئیه – سن پترزبورگ
   برنده مسابقه ۶۰     رده‌بندی
 تیم اول گروه F  
۷ ژوئیه – سامارا ۱۵ ژوئیه – سن پترزبورگ
 تیم دوم گروه E    
 برنده مسابقه ۵۵     بازنده مسابقه ۶۱  
۳ ژوئیه – مسکو (اسپارتاک)
   برنده مسابقه ۵۶       بازنده مسابقه ۶۲  
 تیم اول گروه H  
 تیم دوم گروه G    

مرحلهٔ یک هشتم نهایی

۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۳۰)
تیم اول گروه A مسابقهٔ ۴۹ تیم دوم گروه B

۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-06-۳۰)
تیم اول گروه C مسابقهٔ ۵۰ تیم دوم گروه D

۱ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۱)
تیم اول گروه B مسابقهٔ ۵۱ تیم دوم گروه A

۱ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۱)
تیم اول گروه D مسابقهٔ ۵۲ تیم دوم گروه C
Nizhny Novgorod Stadium, نیژنی نووگورود

۲ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۲)
تیم اول گروه E مسابقهٔ ۵۳ تیم دوم گروه F
Cosmos Arena, Samara

۲ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۲)
تیم اول گروه G مسابقهٔ ۵۴ تیم دوم گروه H

۳ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۳)
تیم اول گروه F مسابقهٔ ۵۵ تیم دوم گروه E

۳ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۳)
تیم اول گروه H مسابقهٔ ۵۶ تیم دوم گروه G
Spartak Stadium, مسکو

یک چهارم نهایی

۶ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۶)
برندهٔ مسابقهٔ ۴۹ مسابقهٔ ۵۷ برندهٔ مسابقهٔ ۵۰
Nizhny Novgorod Stadium, نیژنی نووگورود

۶ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۶)
برندهٔ مسابقهٔ ۵۳ مسابقهٔ ۵۸ برندهٔ مسابقهٔ ۵۴

۷ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۷)
برندهٔ مسابقهٔ ۵۱ مسابقهٔ ۵۹ برندهٔ مسابقهٔ ۵۲

۷ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۰۷)
برندهٔ مسابقهٔ ۵۵ مسابقهٔ ۶۰ برندهٔ مسابقهٔ ۵۶
Cosmos Arena, Samara

نیمه‌نهایی

۱۰ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۱۰)
۲۱:۰۰
برندهٔ مسابقهٔ ۵۷ مسابقهٔ ۶۱ برندهٔ مسابقهٔ ۵۸

۱۱ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۱۱)
۲۱:۰۰
برندهٔ مسابقهٔ ۵۹ مسابقهٔ ۶۲ برندهٔ مسابقهٔ ۶۰

مسابقهٔ رده‌بندی

۱۴ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۱۴)
۱۷:۰۰
بازندهٔ مسابقهٔ ۶۱ مسابقهٔ ۶۳ بازندهٔ مسابقهٔ ۶۲

فینال

۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۰۱۸-07-۱۵)
۱۸:۰۰
برندهٔ مسابقهٔ ۶۱ مسابقهٔ ۶۴ برندهٔ مسابقهٔ ۶۲